لينکستان سايتهاي ايراني

 

مقالات لينکستان
فرهنگ و هنر  
 
 
 

دستگیری سارق ۴تن برنج

چهارشنبه 28 شهريور 1397  

رئیس کلانتری ۱۱۶ مولوی از دستگیری سارقی که وانت نیسان را با ۴۰۰۰ کیلوگرم بار برنج ربوده بود، خبر داد.

سرهنگ محمدقربان منصوری در گفت وگو با ایسنا، دراین باره گفت: چندی پیش در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت وانت نیسانش با چهارتن برنج، تیمی از ماموران به محل اعزام شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه در بررسی‌های انجام شده مشخص شد مالباخته خودروی نیسان خود را که حاوی چهار تن بار برنج بوده در کنار خیابان پارک کرده و برای انجام کاری به مغازه‌اش رفته است، گفت: زمانی که این فرد به محل بازگشته متوجه شده خودرو با بارش به سرقت رفته است.

رییس کلانتری ۱۱۶ مولوی با بیان اینکه مشخصات خودرو از مالباخته دریافت شد، گفت: همچنین از شاهدان ماجرا مشخصات چهره سارق نیز به دست آمد که سرانجام با همکاری ماموران راهنمایی و رانندگی و گشتهای انتظامی مستقر در محدوده بازار و مولوی این خودرو در حال تردد در پل ری شناسایی شد.

منصوری با اشاره به صدور دستور توقف خودرو از سوی ماموران پلیس گفت: خودروی مذکور متوقف و راننده به جرم سرقت، دستگیر و به کلانتری منتقل شد. این فرد در بازجوییهای پلیسی به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو و برنجهای داخل آن اعتراف کرد.

وی با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم دستگیر شد، گفت: متهم پس از تکمیل پرونده به دادسرا منتقل شد و محموله چهار تن برنج نیز پس از صورتجلسه به مالکش بازپس داده شد.   

< بازگشت >

 

 

 

 

 

صفحه اصلي .  مقالات  .  نرم افزار  .  لينکها   ثبت لينک .  تماس با ما  .  تبليغ در لينکستان 

 

لينک به سايت‌ها و وبلاگ‌ها، به معناي تائيد ديدگاهها، مطالب و محتوايشان نيست.

 

تمامي حقوق سايت حاضر محفوظ و متعلق به لينكستان ميباشد.
Copyright © 2003-2019 Linkestan.com, All rights reserved

 " استفاده از مطالب، فقط با ذکر نام و لينک سايت مجاز است "