لينکستان سايتهاي ايراني

 

اخبار لينکستان
فرهنگ و هنر  
 
 
 

آمار تازه از فروش فیلم‌ها

شنبه 24 شهريور 1397  

آخرین آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده سینما در حالی توسط پخش‌کنندگان این آثار اعلام شد که سینماها با فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی چند روزی تعطیل خواهند بود.

محمد قاضی ـ مدیرپخش گویافیلم ـ در گفت‌وگو با ایسنا درباره آمار فروش فیلم سینمایی «یک کیلو و بیست و یک گرم» به کارگردانی رحیم طوفان گفت: این اثر سینمایی بعد از گذشت ۱۲ روز از شروع اکرانش و با در اختیار داشتن ۳۸ سالن سینمایی در تهران و شهرستان‌ها ۶۸ میلیون تومان فروش داشته است.

داریوش بابائیان ـ مدیر پخش شکوفا فیلم ـ هم با اشاره به اینکه فیلم سینمایی «آخرین بار کی سحر رو دیدی» تاکنون ۱۲۰ میلیون تومان فروش داشته بیان کرد: این فیلم سینمایی به کارگردانی فرزاد مؤتمن اکرانش در اصل از ۱۴ شهریورماه آغاز شد و اکنون ۲۴ سالن سینمایی در تهران و شهرستان در اختیار دارد.

روابط عمومی دفتر پخش درخشان آفتاب عالم تاب درباره آمار فروش فیلم «داش آکل» توضیح داد: «داش اکل» به کارگردانی محمد عرب که وارد سومین هفته اکران خود شده است با در اختیار داشتن ۷۰ سالن سینمایی ۲۵۶ میلیون تومان فروش داشته است.

عباس حقیقی مسئول پخش جوزان فیلم نیز درباره میزان فروش فیلم سینمایی «پشت دیوار سکوت» به ایسنا گفت: این فیلم سینمایی به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی که از ۲۴ مردادماه روی پرده سینماها رفت تا کنون ۱۳۶ میلیون و ۳۴۳ هزار تومان فروش داشته، این در حالی‌ است که این اثر سه سالن سینمایی در تهران و ۱۰ سالن در شهرستان‌ها در اختیار دارد.

به گفته روابط عمومی شرکت پخش نسیم صبا، فیلم سینمایی «راه رفتن روی سیم» به کارگردانی احمدرضا معتمدی بعد از گذشت چهار هفته از اکران و نمایش در ۱۱ سالن سینمایی ۹۰ میلیون تومان فروش داشته است.

غلامرضا فرجی ـ مدیر پخش حوزه هنری ـ درباره آمار فروش دو فیلم سینمایی «شعله‌ور» و «تنگه ابوقریب» به ایسنا گفت: فیلم «شعله ور» به کارگردانی حمید نعمت‌الله بعد از ۳۵ روز اکران و نمایش در ۸۵ سالن سینمایی ۹۲۰ میلیون تومان و «تنگه ابوقریب» به کارگردانی بهرام توکلی بعد از ۳۹ روز و در اختیار داشتن ۱۷۰ سالن چهار میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

حبیب اسماعیلی ـ مدیر رسانه فیلمسازان ـ نیز درباره آمار فروش فیلم‌های سینمایی این شرکت توضیح داد: «همه چی عادیه» به کارگردانی محسن دامادی پس از ۳۰ روز اکران ۲۸۰ میلیون تومان فروش داشته، این اثر اکنون در ۳۵ سالن سینمایی به نمایش درمی‌آید. همچنین فیلم سینمایی «کاتیوشا» به کارگردانی علی عطشانی پس از ۴۵ روز اکران و دارا بودن ۵۲ سالن سینمایی دو میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

به نقل از روابط عمومی سیمای مهر، فیلم سینمایی «چراغ‌های ناتمام» به کارگردانی مصطفی سلطانی با نمایش در ۱۳ سالن در تهران و ۱۰ سالن در شهرستان‌ها و پس از ۱۲ روز اکران، یه تفکیک ۲۱ میلیون تومان در تهران و ۶ میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته است.

  

< بازگشت >

 

 

 

 

 

صفحه اصلي .  مقالات  .  نرم افزار  .  لينکها   ثبت لينک .  تماس با ما  .  تبليغ در لينکستان 

 

لينک به سايت‌ها و وبلاگ‌ها، به معناي تائيد ديدگاهها، مطالب و محتوايشان نيست.

 

تمامي حقوق سايت حاضر محفوظ و متعلق به لينكستان ميباشد.
Copyright © 2003-2019 Linkestan.com, All rights reserved

 " استفاده از مطالب، فقط با ذکر نام و لينک سايت مجاز است "