لينکستان سايتهاي ايراني

 

مقالات لينکستان
فرهنگ و هنر
 
 
 

بررسی شکایت ذوب‌آهن از تراکتورسازی

يکشنبه 19 فروردين 1397  


رییس کمیته‌ تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال می‌گوید که نامه باشگاه ذوب آهن مبنی بر وجود اشکالاتی در نحوه نقل و انتقال سه بازیکن سرباز این تیم به باشگاه تراکتورسازی را دریافت کرده و برای بررسی این موضوع جلسه‌ای برگزار خواهد شد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن چند روز پیش اعلام کرد که این باشگاه نامه‌ای به کمیته‌ تعیین وضعیت بازیکنان ارسال کرده است. این باشگاه در این نامه مدعی شده است که سه بازیکن سرباز ذوب آهن که نیم فصل برای گذران دوران سربازی به باشگاه تراکتورسازی منتقل شدند خارج از پروسه نقل‌ و انتقالات، باشگاه ذوب آهن را به مقصد تراکتورسازی ترک کردند.

روزبه وثوق احمدی، رییس کمیته‌ تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در این رابطه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: هم نامه باشگاه ذوب آهن و هم دفاعیه باشگاه تراکتورسازی به دست ما رسیده است. در تاریخ ۲۶ فروردین ماه جلسه‌ای با حضور بازیکنان ذوب آهن که به تراکتورسازی منتقل شده‌اند و همچنین مدیران عامل باشگاه‌ها یا نمایندگان آنها برگزار خواهیم کرد تا دفاعیات و صحبت‌های دو طرف را بشنویم و با توجه به آیین‌نامه‌ تصمیم گیری کنیم.

او ادامه‌ داد: در آیین‌نامه‌ بندهایی در مورد خدمت سربازی وجود دارد و باید ببینیم باشگاه و بازیکنان آیا این شرایط را رعایت کرده‌اند یا خیر. به همین علت چون حالت‌های مختلفی ممکن است به وجود آید و ما در مقام قضاوت نمی‌توانیم فعلا آنها را مطرح کنیم.

  

< بازگشت >

 
New Page 1

 

 

 

 

 

 

 

تمامي حقوق سايت حاضر محفوظ و متعلق به لينكستان ميباشد.
Copyright © 2003-2012 Linkestan.com, All rights reserved

 " استفاده از مطالب، فقط با ذکر نام و لينک کامل سايت مجاز است"

آدرس پستي: تهران - صندوق پستي 566/14515