لينکستان سايتهاي ايراني

 

مقالات لينکستان
فرهنگ و هنر
 
 
 

صحبتهای شفر پس از ملاقات با کی‌روش

يکشنبه 19 فروردين 1397  

سرمربی استقلال گفت: سختی‌های کار کی‌روش را می‌دانم.

به گزارش ایسنا به نقل از باشگاه استقلال، وینفرد شفر سرمربی استقلال بعد از جلسه با کارلوس کی روش گفت: من و اقای کارلوس کی روش از وقتی به استقلال آمدم با هم در ارتباط بودیم. من مربی تیم ملی در سه کشور بودم و سختی های کار ایشان را می دانم. ایشان هم به اندازه کافی با تجربه است و سال‌های زیادی است که در ایران حضور دارد و از مشکلات کار من در باشگاه اطلاع دارد.

وی افزود: متاسفانه برنامه کاری هر دو ما در چند هفته گذشته بسیار شلوغ بود. بعد از چند ماه که ما در حال صحبت با یکدیگر بودیم تا بتوانیم زمان مناسبی برای گفت‌وگوی حضوری پیدا کنیم، توانستیم امروز یک جلسه در مرکز تمرینات تیم ملی داشته باشیم. ما از مدت‌ها قبل به دنبال این ملاقات بودیم. این جلسه بسیار حائز اهمیت و اثرگذار است. مرکزی که ایشان برای تیم ملی در اختیار دارد، دقیقا چیزی است که یک تیم حرفه‌ای برای موفقیت‌های بین المللی نیاز دارد. این مکان می تواند یک طرح و برنامه مناسب برای باشگاه ها به ویژه باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا باشد. چیزی که من دیدم در کشور های استرالیا، قطر، چین، امارات، کره جنوبی و ژاپن انجام می شود و ما نیز می توانیم در ایران داشته باشیم و همان چیزی است که باشگاه ما نیاز دارد.

سرمربی استقلال در ادامه صحبت های خود اضافه کرد: تا جایی که من متوجه شدم، جای تنها چیزی که در این مرکز خالی بود، یک زمین چمن اختصاصی و خوب بود. موضوعی که بسیاری از باشگاهها از جمله استقلال با آن مواجه هستند. ما یک جلسه طولانی با یکدیگر داشتیم و راجع به همه چیز صحبت کردیم و به توافق رسیدیم به یکدیگر کمک کنیم. ما می‌خواهیم موفقیت و پیشرفت فوتبال ایران را ببینیم و کی‌روش می‌خواهد کمک کند تا به اهداف خود برسیم. ایشان به ما کمک کند برای لیگ قهرمانان آسیا و ما به تیم ملی کمک کنیم برای موفقیت در جام جهانی.

شفر در پایان گفت: این یک جلسه بسیار مفید بود که می‌تواند یک شروع خوب برای همکاری های بعدی باشد. همکاری میان مربیان باشگاهی و ملی، در نهایت به نفع هر دوطرف است.

  

< بازگشت >

 
New Page 1

 

 

 

 

 

 

 

تمامي حقوق سايت حاضر محفوظ و متعلق به لينكستان ميباشد.
Copyright © 2003-2012 Linkestan.com, All rights reserved

 " استفاده از مطالب، فقط با ذکر نام و لينک کامل سايت مجاز است"

آدرس پستي: تهران - صندوق پستي 566/14515