لينکستان سايتهاي ايراني

 

مقالات لينکستان
فرهنگ و هنر  
 
 
 

دستگیری اعضای باند گرفتن پلاک تهران خودروها

دوشنبه 19 شهريور 1397  

سرهنگ کیوان ظهیری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: اعضای باند ؛ اسناد جعلی مربوط به اجاره نامه ، قبض های آب ، برق، گاز و همچنین دفترچه خدمات درمانی به عنوان اقامت در تهران تهیه می کردند.
وی افزود : برخی رانندگان شهرستانی تمایل داشتند برای خودرویشان پلاک تهران بگیرند که به لحاظ قانونی نداشتن مدارک اقامت در تهران ، نمی توانستند.
سرهنگ کیوان ظهیری افزود : عده ای سودجو در جلوی مراکز تعویض پلاک در پوشش فعالیت دستفروشی حضور داشتند و به محض روبرو شدن با این رانندگان شهرستانی از آنان 300 تا 500 هزار تومان می گرفتند و مدارک جعلی از جمله اجاره نامه و قبض های آب و برق و گاز با نشانی های غیرواقعی می دادند تا آنها بتوانند برای تعویض پلاک خود اقدام کنند.
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت افزود : بعد از اطلاع ماموران پلیس پیشگیری کار اطلاعاتی آغاز شد و در نهایت ماموران توانستند روز گذشته این افراد را در مقابل مرکز تعویض پلاک غرب تهران دستگیر کنند.
سرهنگ ظهیری گفت : آنان تصاویر مدارک از جمله شناسنامه و کارت ملی را به جاعل که در خانه مستقر بود ، از طریق تلگرام ارسال می کردند و بعد از چند ساعتی از طریق پیک در جلوی مرکز تعویض پلاک دریافت می کردند و به متقاضی ارایه می دادند.
وی افزود : متاسفانه در تحقیقات بعمل آمده مشخص شد فرم های اجاره نامه و هولوگرام روی آن اصل بوده است و ظاهرا اعضای این باند به مبلغ 25 میلیون تومان این فرم ها و هولوگرام را از املاکی تهیه کرده اند که ماموران درصدد هستند از طریق اتحادیه مربوطه این موضوع را پیگیری و تذکرات لازم را بدهند.
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت : متاسفانه در برخی مواقع شاهد هستیم که برخی از رانندگان ، پلاک تهران را اینگونه دریافت می کنند که در صورت تصادف هیچگونه نشانی از آنها که واقعی باشد ، یافت نشود.
سرهنگ ظهیری افزود : علاوه بر اینکه این افراد به مراجع قضایی معرفی شدند ، افراد دیگری هم که اینگونه پلاک خودشان را به عنوان پلاک تهران گرفته باشند ، شناسایی و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

  

< بازگشت >

 

 

 

 

 

صفحه اصلي .  مقالات  .  نرم افزار  .  لينکها   ثبت لينک .  تماس با ما  .  تبليغ در لينکستان 

 

لينک به سايت‌ها و وبلاگ‌ها، به معناي تائيد ديدگاهها، مطالب و محتوايشان نيست.

 

تمامي حقوق سايت حاضر محفوظ و متعلق به لينكستان ميباشد.
Copyright © 2003-2019 Linkestan.com, All rights reserved

 " استفاده از مطالب، فقط با ذکر نام و لينک سايت مجاز است "