لينکستان سايتهاي ايراني

 

مقالات لينکستان
فرهنگ و هنر  
 
 
 

دستگیری سارق حرفه ای جیب بر مترو

شنبه 19 اسفند 1396  

فرمانده یگان انتظامی پلیس مترو از دستگیری سارق حرفه ای جیب بر در مترو خبر داد و گفت: این سارق که از مجرمان باسابقه می باشد برای سومین بار هنگام سرقت دستگیر و اموال مالباخته از وی کشف شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ "علی راقی" در تشریح جزئیات این خبر، اظهار داشت: با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و مراجعه شهروندان به مراکز خرید تجاری، تیم¬ های تخصصیِ برخورد با جرائم را در ایستگاه های مختلف مترو، افزایش دادیم تا شرایط برای اقدامات مجرمانه توسط سارقان نامناسب شود.

وی افزود: در این بررسی ها، مأموران انتظامی مستقر در یکی از ایستگاه های مترو متوجه رفتار مشکوک شخصی شدند که همزمان با ورود مسافران به مترو با سوء استفاده از ازدحام جمعیت اقدام به جیب بری می کرد.

سرهنگ راقی بیان داشت: مأموران انتظامی مظنون را تحت نظر گرفته و در حال سرقت احدی از مسافران او را دستگیر و به مقر پلیس انتقال شد.

وی گفت: سارق حرفه ای که برای دفعه سوم دستگیر می شد سعی کرد با اعلام مشخصات دروغین، راهی برای فرار از قانون برای خود بگشاید که تلاش وی فرجامی نداشت.

فرمانده یگان انتظامی مترو در خاتمه عنوان داشت: در این ایام، لازم است شهروندان از همراه داشتن مقادیر قابل توجهی پول برای خرید اجتناب ورزند و بهتر است کارت های اعتباری را جایگزین حمل وجه نقد کنند و هنگام خرید و ترددهای شهری، نسبت به حرکات اطرافیان خود، مخصوصاً هنگام سوار یا پیاده شدن از قطار توجه بیشتری داشته باشند و در صورت هر گونه مشاهده مورد مشکوک به پلیس مترو مراجعه نمایند و یا با تلفن ۱۱۰ تماس حاصل نمایند.


  

< بازگشت >

 
New Page 1

 

 

 

 

 

 

 

تمامي حقوق سايت حاضر محفوظ و متعلق به لينكستان ميباشد.
Copyright © 2003-2012 Linkestan.com, All rights reserved

 " استفاده از مطالب، فقط با ذکر نام و لينک کامل سايت مجاز است"

آدرس پستي: تهران - صندوق پستي 566/14515