لينکستان سايتهاي ايراني

 

مقالات لينکستان
فرهنگ و هنر
 
 
 

آرژانتین برای صعود به معجزه نیاز دارد

جمعه 1 تير 1397  

تیم ملی فوتبال ژآژانتین برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه شانس کمی دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اوله، تیم ملی فوتبال آرژانتین در دومین بازی خود با سه گل مغلوب کرواسی شد تا بعد از دو بازی تنها یک امتیاز داشته باشد و برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی منتظر نتایج دیگر تیم‌ها نیز باشد. بیش‌ترین شانس صعود آلبی سلسته به عنوان تیم دوم است. با این حال قرار گرفتن دراین رتبه نیز آسان نخواهد بود. پیش از همه امروز نیجریه باید ایسلند را شکست دهد و هم‌چنین باید منتظر نتیجه این دیدار بماند. در حال حاضر وایکنیگ‌ها اصلی‌ترین رقیب آلبی سلسته محسوب می‌شوند و پیروزی تیم آفریقایی یا کسب امتیاز این تیم از ایسلند برای آرژانتین اهمیت خواهد داشت.

آرژانتین برای صعود باید منتظر دو شکست ایسلند باشد یا این تیم در دو بازی خود بیش‌تر از دو امتیاز کسب نکند. در صورت سه امتیازی شدن ایسلند آرژانتین باید به تفاضل گل امیدوار باشد.

در صورت پیروزی ایسلند این تیم چهار امتیازی می‌شود و آرژانیین مجبور می‌شود نیجریه را شکست دهد هم‌چنین تفاضل گل خود را بهبود ببخشد چون اکنون با تفاضل گل منفی سه در جدول حضور دارد.

اگر جمعه نیجریه پیروز شود برای آلبی سلسته بهتر خواهد بود چون در صورت شکست این تیم آفریقایی می‌تواند در رتبه دوم قرار بگیرد. البته در صورت پیروزی ایسلند برابر کرواسی، آرژانتین بازهم به تفاضل گل بهتر نیاز دارد. با این حال اگر تیم اروپایی برابر کرواسی مساوی کند یا شکست بخورد به دور بعد صعود می‌کند.

در هر شرایط آرژانتین کار آسانی برای قرارگرفتن در بین شانزده تیم برتر جهان نخواهد داشت و به یک معجزه نیاز خواهد داشت.   

< بازگشت >

 
New Page 1

 

 

 

 

 

 

 

تمامي حقوق سايت حاضر محفوظ و متعلق به لينكستان ميباشد.
Copyright © 2003-2012 Linkestan.com, All rights reserved

 " استفاده از مطالب، فقط با ذکر نام و لينک کامل سايت مجاز است"

آدرس پستي: تهران - صندوق پستي 566/14515