لينکستان سايتهاي ايراني

 

مقالات لينکستان
فرهنگ و هنر  
 
 
 

دستگیری قاتل برادرکُش در دلیجان

يکشنبه 19 فروردين 1397  

فرمانده انتظامی دلیجان از دستگیری ️شخصی که چند روز قبل برادر خود را به علت اختلافات خانوادگی در بیابان های اطراف این شهرستان به قتل رسانده بود، خبرداد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه پلیس، علی هاشمی اظهار داشت: شب یازدهم فروردین ماه امسال گزارشی در مورد کشف جسد مرد جوانی در بیابان های اطراف یکی از روستاهای دلیجان به مرکز فوریت های پلیس اعلام شدکه به سرعت تیمی از کارآگاهان پلیس و پزشکی قانونی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با معاینه جسد مقتول مشخص شد این فرد اهل و ساکن یکی از روستاهای دلیجان است که در محل نگهداری احشامش از چند ناحیه مورد اصابت گلوله قرار گرفته و جان باخته است.

هاشمی اضافه کرد: تحقیقات کارآگاهان پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شد و در مرحله نخست، بستگان و آشنایان این فرد مورد بازجویی قرار گرفتند تا اینکه سرانجام سرنخ هایی از دست داشتن برادر مقتول در این قتل به دست آمد و با هماهنگی مراجع قضایی این فرد دستگیر شد.

وی گفت: متهم دستگیر شده به قتل برادرش اعتراف و در بازپرسی ها عنوان کرده که مقتول را با شلیک گلوله یک اسلحه دست ساز از پای درآورده است.

فرمانده انتظامی دلیجان بیان کرد: بنا به اظهارات قاتل سلاح استفاده شده در این قتل در بیابان های اطراف محل حادثه کشف شده و مراحل تکمیل تحقیقات و روند رسیدگی قانونی به پرونده با هماهنگی مرجع قضایی در حال پیگیری است.

  

< بازگشت >

 
New Page 1

 

 

 

 

 

 

 

تمامي حقوق سايت حاضر محفوظ و متعلق به لينكستان ميباشد.
Copyright © 2003-2012 Linkestan.com, All rights reserved

 " استفاده از مطالب، فقط با ذکر نام و لينک کامل سايت مجاز است"

آدرس پستي: تهران - صندوق پستي 566/14515