لينکستان سايتهاي ايراني

 

مقالات لينکستان
فرهنگ و هنر  
 


بازگشت به فهرست مقالات

 

10 کليد طلايي براي رسيدن به آرزوها

اگر بخواهيد خواسته هايتان را عينيت ببخشيد، پيش از هر چيز بايد بدانيد که همه چيز از درونتان شروع مي شود. اين افکار شما هستند که احساسات شما را خلق مي کنند. سعي کنيد در همه موارد زندگي، گيرنده خوبي باشيد. از هدايا، اسرار و معجزات با روي باز استقبال کنيد; و خيلي بازتر با مسائلي نظير شادي، عشق و نعمت هاي فراوان برخورد کنيد. اگر بخواهيد خواسته هايتان را عينيت ببخشيد، پيش از هر چيز بايد بدانيد که همه چيز از درونتان شروع مي شود. اين افکار شما هستند که احساسات شما را خلق مي کنند، احساسات باعث ايجاد رفتار متفاوت در شما مي شوند و همين رفتار ها هستند که بر روي اموري که شما در زندگي از خود در مقابل ديگران آشکار مي سازيد، تاثيرگذار واقع مي شوند. از جمله موارد حياتي ديگر که همواره بايد بخاطر داشته باشيد اينست که بطور کامل دريابيد که لازم نيست حتما تمام اين مراحل را به تنهايي طي کنيد. زندگي ما طوري پايه ريزي شده که براي رسيدن به موفقيت بايد مانند يک ارکستر سمفوني در کنار يکديگر و در نهايت هماهنگي و هارموني کار کنيم و در عين حال از نيروهاي طبيعي که براي خوشبختي و سعادت ما آماده بکار هستند کمک بگيريم. زمانيکه متوجه شديد بايد دقيقا چه چيزي را آشکار سازيد، آن وقت بايد اهداف و نيات خود را مشخص کرده، توجه خود را متمرکز کنيد، تصويري از آرزوهايتان را مجسم کنيد، درست مثل اينکه در حال حاضر برايتان رخ داده اند، متشکر و قدردان باشيد، براي انتخاب هاي مناسب بعدي به جلو گام برداريد، تصور کنيد که براي هميشه هيچ گونه نگراني، شک و ترديد، و ترسي وجود نداشته و آزاد و رها هستيد. زماني که براي پشتيباني و حمايت خود را با کائنات همسو بسازيد، چيزي نخواهد گذشت که شاهد اسرار و معجزات زندگي و زندگي کردن خواهيد شد. و حالا 10 کليد طلائي براي خلق زندگي که آرزوي آن را داريد و نحوه آشکار ساختن سرمايه هاي دروني شما:

1) قدرت برتري را انتخاب کنيد که حقيقتا و کاملا شما را دوست مي دارد و به شما عشق مي ورزد. کسي که قلبا به شما علاقه دارد و مي خواهد تا شما از تمام خوشي ها و ثروت هاي جهان بهرمند گرديد.
2) هنگام طراحي نقشه رسيدن به موفقيت، بهتر است از خوش بيني و توانمندي کمک بگيريد. يک تصوير ذهني کاملا روشن از آرزوهايتان مجسم کنيد و سعي کنيد در اين راه دقيق، روشن و منحصربفرد عمل کنيد.
3) هر زمان و هر لحظه حس کاميابي خود را زنده نگه داريد و اجازه ندهيد افکاري نظير کمبود، محدوديت، و يا چشم و هم چشمي به ذهن تان وارد شوند. فقط با اين حقيقت روبرو شويد که فراواني بي حد و حصري در کائنات وجود دارد که براي همه افراد از جمله شما کفايت خواهد کرد.
4) در افکار، گفتار و رفتار خود عقايد نيرومند، مثبت و پشتوانه دهنده را بکار بنديد.
5) طبق چيزي که اعتقاد داريد درست است، عمل کنيد. مطمئن باشيد به هر چيزي که فکر مي کنيد، گسترش پيدا خواهد کرد; جايي که توجه تان را به آن معطوف مي کنيد، بايد درست همان جايي باشد که آرزوهايتان در آن قرار گرفته اند.
6) زمانيکه در مورد مسائل مالي صحبت مي کنيد هميشه از «حداقل» و «يا بيشتر» نيز استفاده کنيد. بعنوان مثال; «من هر ماه مي توانم حداقل 100هزار تومان و يا بيشتر پس انداز کنم.» به حقايق مالي خود «و يا بهتر» اضافه کنيد. براي مثال; «من در حال حاضر يک مرسدس بنز SL 500 قرمز آلبالويي دارم که داخل آن کرم رنگ است يا بهتر.» سعي نکنيد انرژي هايي که از سوي کائنات به سمت شما روانه هستند را محدود کنيد.
7) سعي کنيد در همه موارد زندگي، گيرنده خوبي باشيد. از هدايا، اسرار، و معجزات با روي باز استقبال کنيد; و خيلي بازتر با مسائلي نظير شادي، عشق و نعمت هاي فراوان برخورد کنيد.
8) قدردان نعمات زندگي خود باشيد. هر تجربه، هر رابطه، و هر سکه 1 ريالي که کسب مي کنيد، همه و همه هدايايي هستند که به آن شکل بخصوص خودشان را آشکار ساخته اند. مي بايست نسبت به هدايايي که مانند سيلي پرخروش به سمت شما سرازير مي شوند، آگاهي داشته باشيد و از تک تک آنها قدرداني نماييد.
9) نسبت به خود و ديگران سخاوتمند باشيد و هر چيزي که ببخشيد 2 مرتبه چند برابر شده و به خودتان باز مي گردد و اين نمودي از کائنات است که شما براي دريافت آن بايد آماده و خواهان بوده و توانايي اش را داشته باشيد.
10) براي زمان حال خودتان را آماده کنيد. اگر در گذشته باشيد، احساس گناه و پشيماني به شما دست خواهد داد. اگر زندگي خود را از آينده پر کنيد، با ترس مواجه مي شويد. شما حالا در زمان حال هستيد و توانايي اين امر را داريد که ثروتي بي حد و اندازه و نعماتي فراواني را خلق کنيد.
- همچنانکه از اين کليدها استفاده مي کنيد، درهاي موفقيت بزرگ براي شما گشوده مي شوند تا سرمايه هاي بي پايان شخصي شما را به ظهور برسند. هر روز که از خواب بلند مي شويد با خود عهد ببنديد که سرمايه هاي دروني و موفقيت خود را بيش از پيش آشکار خواهيد ساخت و طوري زندگي مي کنيد که زندگي تان سرشار از ثروت، فوق العادگي، دوست داشتن، جذابيت، سلامت و پر از تجربه هاي جديد باشد. لذت ببريد و بدانيد که شما استحقاقش را داريد.

پنجشنبه 19 شهريور 1388  منيع :  روزنامه ابتکار

 

 

 

 

 

صفحه اصلي .  مقالات  .  نرم افزار  .  لينکها   ثبت لينک .  تماس با ما  .  تبليغ در لينکستان 

 

لينک به سايت‌ها و وبلاگ‌ها، به معناي تائيد ديدگاهها، مطالب و محتوايشان نيست.

 

تمامي حقوق سايت حاضر محفوظ و متعلق به لينكستان ميباشد.
Copyright © 2003-2019 Linkestan.com, All rights reserved

 " استفاده از مطالب، فقط با ذکر نام و لينک سايت مجاز است "