لينکستان سايتهاي ايراني

 

مقالات لينکستان
فرهنگ و هنر  
 


بازگشت به فهرست مقالات

 

چند خصوصيت زوج‌هاي خوشبخت

1) حداقل روزي يکبار به همسرتان بگوييد; دوستت دارم. مطمئن باشيد که همسرتان به شنيدن اين کلمات نياز دارد.
2) مسائل پيش پا افتاده را جدي نگيريد. شما مي توانيد اجازه دهيد که عادات بد همسرتان اعصابتان را به هم بريزد و اذيت تان کند. البته مي توانيد هم اين عادات را بپذيريد و براي بهبود وضعيت تلاش کنيد. آيا همسرتان عادت دارد در خميردندان را موقع مسواک زدن باز بگذارد؟ خميردندان تان را جدا کنيد. آيا شوهرتان عادت دارد لباس هايش را در همه جاي خانه پخش کند؟ توجه نکنيد، يا اگر هم خيلي اذيت تان مي کند آنها را جمع کنيد، و هميشه بخاطر داشته باشيد که در قبال اين گذشت شما، همسرتان هم کارهاي فوق العاده اي برايتان خواهد کرد.
3) به جنبه مثبت قضيه فکر کنيد و بجاي اينکه در مورد راه هايي که همسرتان موجب ياس و ناراحتي شما مي شود فکر کنيد، در مورد همه چيزهاي مثبتي در مورد او فکر کنيد که هميشه نظرتان را جلب مي کرده است.
4) وقتي عصباني مي شويد، کمي صبر کنيد، و وقتي هر دوي شما عصباني هستيد، اصلا با هم صحبت نکنيد. چند دقيقه صبر کنيد، بيرون رفته و کمي قدم بزنيد، يا روي تخت دراز بکشيد. براي مدتي از همديگر دور شويد. يک مکث کوتاه به هر دو شما اين امکان را مي دهد که بجاي ناراحت کردن و رنجاندن همديگر، عاقلانه در مورد چيزي که موجب ناراحتي تان شده با يکديگر صحبت کنيد.
5) هيچوقت از اسرار و ضعف هاي همسرتان عليه او استفاده نکنيد. زيرا آنچه که به نظر غيرمهم، جزئي و پيش پا افتاده مي آيد ممکن است در نظر همسرتان بسيار جدي و پراهميت باشد. بايد تشخيص دهيد که چه چيز براي همسرتان مهم است و به هيچ عنوان در مورد آن با دوستانتان، مادرتان، خانواده همسرتان و يا هيچکس ديگر صحبت نکنيد.
6) اول به همسرتان فکر کنيد و اگر هر دوي شما اينکار را انجام دهيد، مطمئن باشيد رابطه اي بسيار لذت بخش در انتظارتان خواهد بود. تا مي توانيد در جواب درخواست هاي همسرتان پاسخ مثبت بدهيد و تلاش کنيد که زندگي را براي او راحت تر کنيد و مطئن باشيد او نيز همين کار را براي شما خواهد کرد.
- يادتان باشد هرچه بيشتر براي رابطه تان وقت بگذاريد، بيشتر عايدتان مي شود. بگذاريد عشق و عاشقي بخشي از زندگي روزانه شما را از آن خود کند.

پنجشنبه 19 شهريور 1388  منيع :  روزنامه ابتکار

 

 

 

 

 

صفحه اصلي .  مقالات  .  نرم افزار  .  لينکها   ثبت لينک .  تماس با ما  .  تبليغ در لينکستان 

 

لينک به سايت‌ها و وبلاگ‌ها، به معناي تائيد ديدگاهها، مطالب و محتوايشان نيست.

 

تمامي حقوق سايت حاضر محفوظ و متعلق به لينكستان ميباشد.
Copyright © 2003-2019 Linkestan.com, All rights reserved

 " استفاده از مطالب، فقط با ذکر نام و لينک سايت مجاز است "