لينکستان سايتهاي ايراني

 

مقالات لينکستان
فرهنگ و هنر  
 


بازگشت به فهرست مقالات

 

10 گام براي جذب ديگران

1 ) حقيقت را بگوييد: منظور اين نيست که فقط دروغ نگوييد. گفتن حقيقت حد مشخصي دارد، که با در نظر گرفتن آن هم خودتان احساس آزادي و راحتي خواهيد کرد و هم ديگران به سمت تان جلب مي شوند. بايد سعي کنيد حقيقت را از موضع عشق بگوييد، نه از موضع قدرت يا ترس.

2 ) خودتان باشيد: منطقي باشيد و خودتان را به همان صورت که هستيد قبول کنيد. اگر ما اين چيزي هستيم که اکنون هستيم، فقط بخاطر انتخاب هايي بوده که در زندگي مان کرده ايم. قبول کردن اين مسئله اين قدرت را به ما مي دهد تا بتوانيم باز انتخاب کنيم. اگر خود را آنطور که واقعا هستيد به ديگران نشان دهيد، ممکن است نتوانيد بعضي ها را به سمت خود جذب کنيد، اما مطمئن باشيد که آنها را هم تحت تاثير قرار مي دهيد.

3 ) در زمان حال زندگي کنيد: اگر در زمان حال زندگي کنيد، مي توانيد با جريان روز همراه باشيد. مراقب آنچه در اطرافتان و به شما مي گذرد، باشيد. در زمان حال است که مي توانيد کسي يا چيزي را به خود جذب کنيد، نه در گذشته يا آينده.

4 ) نگذاريد با کمبود انرژي مواجه شويد: اگر امکانات برايتان فراهم باشد، همه کار مي توانيد انجام دهيد. اما بايد اول با گسترده کردن مرزهاي خود، بالا بردن استانداردها و حل مسائل و مشکلات مربوط به گذشته موانع را از سر راهتان برداريد. تا آماده نباشيد، قدرت جذب کردن به سراغتان نمي آيد، پس خود را آماده کنيد.

5 ) بر پيروزي فائق شويد: اکثر ما عقيده داريم که اگر ما پيروز شويم، دنيا به ما باخته است و اگر دنيا پيروز شود، ما باخته ايم. اين درست نيست. سعي کنيد از جنبه اي به مسائل نگاه کنيد که همه امکان پيروز و موفق شدن را داشته باشند.

6 ) بخشيدن، گرفتن است: کاملا صحيح است، لذت در بخشيدن است! همه ما چيزي براي بخشيدن و اهدا» کردن داريم. پس شما هم ببخشيد. اما اگر فکر مي کنيد چيز زيادي براي عرضه به ديگران نداريد، سعي کنيد مهارت هاي جديد ياد بگيريد. وقتي بتوانيد کمي از خودتان و هدايايتان را به ديگران اهدا» کنيد، جذاب تر مي شويد.

7 ) خودخواه باشيد: بسيار از خود مراقبت کنيد و تلاش کنيد تا نيازهايتان را برآورده کنيد. معمولاژ وقتي به چيزي نياز داريد، از شما فراري مي شود. اما شما دست از تلاش برنداريد. تا مي توانيد پول، عشق، شانس، دوست و... براي خود ذخيره کنيد. با اينکار مثل آهن ربايي خواهيد توانست آنچه نياز داريد را به سمت خود جذب کنيد.

8 ) هوشياري خود را بالا ببريد: جذابيت پديده اي بسيار دقيق و ظريف است. تا زمانيکه نتوانسته ايد هوشياري تان را در مورد خودتان، اطرافيان تان و طرز تفکرتان بالا ببريد، قادر نخواهد بود آن را بدست آوريد.

9 ) مسئوليت پذير باشيد: ما آن چيزي را به سمت خود جذب مي کنيم، که آمادگي اش را داشته باشيم. با تلاش و کوشش، خود را براي بهترين ها آماده کنيد. مسئوليت جذاب کردن خودتان بدون تلاش ميسر نيست، اما مطئن باشيد که نتيجه خوبي عايدتان خواهد شد.

10 ) از انجام دادن، به بودن تغيير کنيد: با دقت به آنچه انجامش مي دهيد، ببينيد به چه کسي تبديل مي شويد. از چه رو اينکار را انجام مي دهيد، عشق يا ترس؟ چطور مي توانيد اين را بفهميد؟ از نتيجه کار.
- حال، سوال اينست: براي لذت بردن از يک زندگي راحت، ساده، آرام، با برکت، غني و پرموفقيت، چه کار مي کنيد؟ آيا براي بدست آوردن زندگي دلخواه خود حاضريد به هر کاري تن دهيد؟ حتي اگر اينکارها با آنچه اکنون مي کنيد کاملا مغاير باشد؟

چهارشنبه 11 شهريور 1388  منيع :  روزنامه ابتکار

 

 

 

 

 

صفحه اصلي .  مقالات  .  نرم افزار  .  لينکها   ثبت لينک .  تماس با ما  .  تبليغ در لينکستان 

 

لينک به سايت‌ها و وبلاگ‌ها، به معناي تائيد ديدگاهها، مطالب و محتوايشان نيست.

 

تمامي حقوق سايت حاضر محفوظ و متعلق به لينكستان ميباشد.
Copyright © 2003-2019 Linkestan.com, All rights reserved

 " استفاده از مطالب، فقط با ذکر نام و لينک سايت مجاز است "